fbpx

PIASECKI DESIGN

Nowa firma na rynku meblarskim z nieszablonowym podejściem do swojego fachu. Chcielibyśmy przedstawić Państwu najwyższej jakości produkty. Autentyczność i szlachetność jakimi się cechuje nasz asortyment jest skierowana do wszystkich ceniących swoją indywidualność i wyrażanie siebie również poprzez wystrój swoich wnętrz.

Piasecki Design to historia miłości – do natury, podróży, piękna. Inspiracji do naszych projektów mebli drewnianych szukamy przede wszystkim podczas wypraw do różnych zakątków globu. To z nich przywozimy świeże idee, które przekuwamy w realizacje. Jedną z kluczowych destynacji są Indie, będące mozaiką kultur, tradycji, wierzeń. Zachwycają nas nieustannie i tam umieściliśmy manufakturę mebli w egzotycznym stylu.

Każdy mebel z naszej oferty jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ nie doświadczył widoku taśmy produkcyjnej. Meble tworzone są ręcznie.

TRADYCJA

I NOWOCZESNOŚĆ

Współczesna architektura charakteryzuje się różnorodnością, bawieniem się formą i wykraczaniem poza schematy. Dzięki połączeniu różnych estetyk gwarantują najciekawsze kompozycje. Tego nie zabraknie w naszych meblach.

DREWNO ODZYSKANE

By uzyskać nasz materiał dokładamy wszelkich starań i pokładów cierpliwości, ponieważ wszystko co najlepsze potrzebuje czasu, odzyskujemy drewno podkreślając przy tym jego zalety i charakter.

DRZEWO MANGO

Wykorzystanie tego surowca to był klucz do sukcesu. Łatwy w obróbce, lecz solidny i wytrzymały nadaje subtelny wygląd pomieszczeniom.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro